Česko má modelku, kterou módní svět miluje a která bude jednou možná ještě úspěšnější než Karolína Kurková, a přitom ji tu skoro nikdo nezná. Jmenuje se Niki Trefilová a objevila se například na obálce portugalského vydání časopisu Vogue, v tom francouzském byla hned několikrát.

Kromě toho se objevila také ve slavném magazínu Love, Cosmopolitanu a nedávno i v prestižním Flair. Victoria Beckham na Niki připravovala svoji novou kolekci, předváděla pro Versace, nafotila kampaň pro značku Sportmax. A přesto většině Čechů nic neřekne její jméno, ani její tvář.

Nedalo nám to, a zeptali jsme se nadějné české modelky na pár věcí…

Narozdíl od jiných úspěšných českých modelek jste se dokázala prosadit i bez velkých soutěží – jak se vám to vlastně povedlo? Jak jste se k modelingu dostala?

Skout team Focus Model Managementu – Radim Mynář – mě našel na sociální síti, pak se se mnou osobně sešel, vysvětlil mi o co se jedná, poté jsem se zajela podívat do této agentury v Bratislavě, kde jse mne ujal agent Martin Záhumenský a následně jsem podepsala smlouvu. Pak to vše začalo. Soutěže jak zmiňujete nikdy nepomohou spíše více uškodí dané dívce.

SOURCE & READ MORE